Karaktervolle eindwoning met 4 slaapkamers en een grote praktische (inpandige) berging gelegen in de populaire wijk "Vlaardinger Ambacht". De zonnige achtertuin met een overkapping is gelegen op het zuidoosten.
De gezellige doorzonwoonkamer kenmerkt zich door veel lichtinval en heeft aan de voorzijde een erker. De houtkachel brengt extra sfeer in de woning. De moderne open keuken, met een prachtige granitovloer, is voorzien van een composiet aanrechtblad en inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat (Bora), koelkast, vaatwasser, Quooker en combimagnetron. De woonkamer heeft een mooie eiken lamelparket vloer. Via de openslaande tuindeuren in de woonkeuken stapt u zo de tuin in. Vanuit de keuken is er bovendien direct toegang tot de inpandige berging.
Vanuit de hal, welke is voorzien van een schitterende granitovloer, is de trapopgang naar de 1ste verdieping. Daarnaast biedt de hal toegang tot een ruime toiletruimte met berging en tot de trapkast.
Op de verdieping zijn twee fijne slaapkamers en een efficiënt ingerichte badkamer met bad/douche combinatie, wastafelmeubel, toilet en designradiator. De badkamer is tot aan het plafond betegeld. De badkamer geeft toegang tot het dakterras. De slaapkamers zijn bekleed met vloerzeil. Eén slaapkamer is voorzien van een wastafelmeubel en airconditioning.
Via een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. Hier bevinden zich twee slaapkamers met een onderhoudsarme dakkapel (nok verhoging), kunststof kozijnen en met aan beide zijde rolluiken. Ook op deze verdieping is de vloer bekleed met zeil.
De woning met energielabel C heeft gevel- en dakisolatie en dubbele- en HR++ beglazing. Op het dak zijn 4 zonnepanelen aangebracht.
De ruime inpandige berging heeft een wasapparatuuraansluiting, opstelplaats cv-ketel en een uitstortgootsteen. De lichtinval is zeer prettig door de aangebracht lichtkoepel. Via de openslaande tuindeuren is de achtertuin bereikbaar. De zonnige achtertuin heeft een achterom. In de tuin staat een overkapping met een heerlijke zithoek. Dankzij de vorm van de achtertuin is het zeer aangenaam vertoeven in de tuin met veel privacy.
De woning ligt op korte afstand van het gezellige centrum met een divers winkelaanbod, sportscholen, horeca en theater. Er is voldoende openbare parkeergelegenheid in de wijk. Scholen (basis- en voortgezetonderwijs) zijn in de nabije omgeving aanwezig en de wijk kent een uitstekende ontsluiting voor het verkeer naar de A4 en A20. Het treinstation Vlaardingen Oost ligt op 10 minuten loopafstand. In de directe omgeving is het prachtige natuurgebied "Broekpolder" te vinden en het stadspark "Het Hof" met een kinderboerderij.
Indeling:
Begane grond: Hal, meterkast, trapkast, toiletruimte, trapopgang, woonkamer, woonkeuken, inpandige berging.
1ste Verdieping: Overloop, 2 slaapkamers, badkamer, dakterras.
2e Verdieping: Overloop, 2 slaapkamers met bergruimte.
Bijzonderheden:
- Keuken (2023);
- Gevel en dakisolatie;
- Dubbel/Hr++ beglazing;
- 4 Zonnepanelen (2022);
- Combi-ketel (2020);
- Moderne groepenkast;
- Houtkachel;
- Airconditioning;
- Rolluiken 2e verdieping;
- Ruime inpandige berging;
- Overkapping;
- Dakterras;
- Openbaar parkeren;
- Erfpachtcanon van € 41,02 per jaar (vast bedrag, eeuwigdurende erfpacht);
- Stadspark Het Hof en natuurgebied de Broekpolder op loopafstand;
- Oplevering in overleg, voorkeur 1 juli 2026.
Deze woning heeft een eigen website voor meer informatie: www.asterstraat7vlaardingen.nl
Lees de volledige omschrijving